Kampplan for kunstgræsbanerne

Kampplan
Revideret : 30-11-2016 Bane A
Bane B
dato ålholm modstander ålholm modstander dommer
lørdag 03-dec 09:00 U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Frem Hellebæk U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Frem Hellebæk dbu
10:30 U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD Slagslunde-Ganløse IF U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD Slagslunde-Ganløse IF dbu
Søndag 04-dec 09:00
10:30 U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD Snekkersten IF U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD Snekkersten IF dbu
lørdag 10-dec 09:00
10:30 U14 Ålholm IF U14 Lyngby 14 Ålholm IF U14 Lyngby ibsø
Søndag 11-dec 09:00
10:30
lørdag 17-dec 09:00 U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Hørsholm-Usserød IK U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Hørsholm-Usserød IK ibsø
10:30
Søndag 18-dec 09:00
10:30
lørdag 07-jan 09:00 Ålholm 2009 Ålholm 2009
10:30 Ålholm 2009 Ålholm 2009
Søndag 08-jan 09:00
10:30
lørdag 14-jan 09:00
10:30 U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD FC Hornsherred U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD FC Hornsherred dbu
Søndag 15-jan 09:00
10:30 U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD Fredensborg BI U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD Fredensborg BI dbu
lørdag 21-jan 09:00
10:30
Søndag 22-jan 09:00
10:30 U-11 Drenge C (06) - 8 mands , Pulje 1 Nødebo
lørdag 28-jan 09:00 U14 Drenge (03) 7M/8M VinterBOLD Fredensborg BI
10:30



Søndag 29-jan 09:00
10:30
lørdag 04-feb 09:00
10:30 U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOL
Nivå-Kokkedal FK U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Nivå-Kokkedal FK Ibsø?
Søndag 05-feb 09:00
10:30 U-11 Drenge C (06) - 8 mands , Pulje 1 Frederikssund ik
lørdag 11-feb 09:00

10:30
Søndag 12-feb 09:00
10:30
lørdag 18-feb 09:00
10:30
Søndag 19-feb 09:00
10:30
lørdag 25-feb 09:00
10:30 Senior FIF senior FIF
Søndag 26-feb 09:00 U14 Drenge (03) KBK U14 Drenge (03) KBK ?
10:30 U14 Drenge (03) 7M/8M VinterBOLD
Høsterkøb HF 2000
lørdag 04-mar 09:00
10:30 U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD Helsingør IF Fodbold U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD Helsingør IF Fodbold ibsø
Søndag 05-mar 09:00 U-11 Drenge C (06) - 8 mands , Pulje 1 Allerød Fodbold Klub
10:30 U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD Humlebæk BK U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD Humlebæk BK ibsø
lørdag 11-mar 09:00 U14 Drenge (03) 7M/8M VinterBOLD Bagsværd BK
10:30 U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Espergærde IF 1 U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Espergærde IF 1 ibsø
Søndag 12-mar 09:00
10:30 U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD IF Skjold Birkerød U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD IF Skjold Birkerød ibsø
lørdag 18-mar 09:00
10:30 U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD Nivå-Kokkedal FK U16 Drenge 1-2 (01) VinterBOLD Nivå-Kokkedal FK ibsø
Søndag 19-mar 09:00
10:30
lørdag 25-mar 09:00 U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Fredensborg BI U14 Drenge 1-2 (03) VinterBOLD Fredensborg BI ibsø
10:30 senior Frederiksværk FK senior Frederiksværk FK
Søndag 26-mar 09:00
10:30 U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD Allerød Fodbold Klub U15 Drenge 1-2 (02) VinterBOLD Allerød Fodbold Klub ibsø
lørdag 01-apr 09:00
10:30 senior Melby-Liseleje IF senior Melby-Liseleje IF
Søndag 02-apr 09:00
10:30