Dommerplan

Kampe med dommerpåsætning

Kampplan med dommerpåsætning

Kampprogram kunst med dommer rev1.xlsx

Kampnr

Dag

Dato

Kl

Række

Pulje

Hjemmehold

Udehold

Spillested

Dommerprofil

862945

Lør

25-01-2020

13:00

VinterBOLD Herresenior S4-S6

Pulje 1

Ålholm IF

Humlebæk BK

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

498482

Søn

26-01-2020

10:00

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

IS Skævinge 1

Ålholm IF 1

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498484

Søn

26-01-2020

10:00

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Snekkersten IF 2

Oversidder

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498485

Søn

26-01-2020

10:18

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Helsingør IF Fodbold

IS Skævinge 1

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498486

Søn

26-01-2020

10:18

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Ålholm IF 1

Snekkersten IF 2

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498487

Søn

26-01-2020

10:36

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Oversidder

Helsingør IF Fodbold

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498488

Søn

26-01-2020

10:36

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Snekkersten IF 2

IS Skævinge 1

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498490

Søn

26-01-2020

10:54

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

IS Skævinge 1

Oversidder

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498489

Søn

26-01-2020

10:54

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Ålholm IF 1

Helsingør IF Fodbold

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498492

Søn

26-01-2020

11:12

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Helsingør IF Fodbold

Snekkersten IF 2

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498491

Søn

26-01-2020

11:12

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Oversidder

Ålholm IF 1

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

888147

Lør

08-02-2020

10:30

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3

Pulje 2

Ålholm IF

IF Hjorten

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

927362

Lør

08-02-2020

12:00

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3

Pulje 1

Ålholm/FIF

Oversidder

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

862953

Lør

22-02-2020

13:00

VinterBOLD Herresenior S4-S6

Pulje 1

Ålholm IF

Kr. Værløse IF (1)

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

924892

Søn

23-02-2020

10:30

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1

Pulje 1

Ålholm/FIF u13 piger R1

Roskilde Pigefodbold

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

608889

Man

24-02-2020

23:59

VinterBold U12 Drenge 4 (08) 8v8

Pulje 3

Ålholm IF

Himmelev-Veddelev BK 3

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

390357

Lør

29-02-2020

13:00

VinterBOLD U-14 drenge 1-2

Pulje 1

Hillerød-Ålholm

Farum BK

Hillerød Stadion Kunstgræs

01 Dommer LU

498533

Søn

01-03-2020

10:00

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

IS Skævinge 1

BSV af 2016 4

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498534

Søn

01-03-2020

10:00

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Virum-Sorgenfri BK 2

Espergærde IF 2

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

874869

Søn

01-03-2020

10:15

VinterBOLD U-14 drenge 4

Pulje 1

Hillerød-Ålholm

Farum BK

Hillerød Stadion Kunstgræs

01 Dommer LU

498536

Søn

01-03-2020

10:18

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

BSV af 2016 4

Virum-Sorgenfri BK 2

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498535

Søn

01-03-2020

10:18

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Ålholm IF 1

IS Skævinge 1

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

927368

Søn

01-03-2020

10:30

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3

Pulje 1

Ålholm/FIF

Oversidder

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498538

Søn

01-03-2020

10:36

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Virum-Sorgenfri BK 2

IS Skævinge 1

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498537

Søn

01-03-2020

10:36

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Espergærde IF 2

Ålholm IF 1

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498539

Søn

01-03-2020

10:54

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

BSV af 2016 4

Ålholm IF 1

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498540

Søn

01-03-2020

10:54

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

IS Skævinge 1

Espergærde IF 2

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498541

Søn

01-03-2020

11:12

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Espergærde IF 2

BSV af 2016 4

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

498542

Søn

01-03-2020

11:12

VinterBold U9 Drenge 3 (11) 5:5

Pulje 2

Ålholm IF 1

Virum-Sorgenfri BK 2

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

888158

Lør

07-03-2020

10:30

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3

Pulje 2

Ålholm IF

Hareskov IF

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

924898

Søn

08-03-2020

10:30

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1

Pulje 1

Ålholm/FIF u13 piger R1

FB

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

392731

Lør

14-03-2020

11:00

VinterBOLD U-14 drenge 1-2

Pulje 1

Hillerød-Ålholm

Frederiksværk Fodbold Klub

Hillerød Stadion Kunstgræs

01 Dommer LU

924889

Lør

14-03-2020

11:00

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1

Pulje 1

Ålholm/FIF u13 piger R1

Herlufsholm GF

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

862961

Lør

14-03-2020

15:00

VinterBOLD Herresenior S4-S6

Pulje 1

Ålholm IF

Kokkedal L.F.

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

212971

Søn

15-03-2020

10:00

Træningskamp U11 SU - Drenge

Pulje 1

Ålholm IF

Køge BK

Hillerød Stadion Kunstgræs

03 Lokaldommer

927378

Søn

15-03-2020

10:30

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3

Pulje 1

Ålholm/FIF

Hørsholm-Usserød IK

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

608905

Man

16-03-2020

23:59

VinterBold U12 Drenge 4 (08) 8v8

Pulje 3

Ålholm IF

Oversidder

Hillerød Stadion Kunstgræs

00 Ingen profil

862968

Lør

21-03-2020

13:00

VinterBOLD Herresenior S4-S6

Pulje 1

Ålholm IF

Fredensborg BI

Hillerød Stadion Kunstgræs

John Ibsø

755130

Lør

16-05-2020

15:00

Serie 4

Pulje 1

Hillerød Fodbold

Ålholm IF

Hillerød Stadion

11 Dommer LU + Udvikler