Kampplan med dommer efterår 2020

Kampplan med dommer
Hjemmekampplan Ålholm efterår 2020
Revideret den 31/7 2020  
Kampnr Dag Dato Kl Række Hjemmehold Udehold Dommerprofil Bane
654339 Tir 11-08-2020 18:30 U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Ålholm IF Helsinge Fodbold John Ibsø  1
652426 Tors 13-08-2020 19:30 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (1) Gørløse SI John Ibsø  1
655255 Lør 15-08-2020 13:00 U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Ålholm IF IF Skjold Birkerød Egen Dommer 2
638975 Lør 15-08-2020 10:00 U14 Drenge 3 (07) Efterår Ålholm IF Orient GI Ove Kristiansen opv
635559 Lør 15-08-2020 12:00 U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Ålholm IF Stenløse BK 01 Dommer LU opv
612905 Lør 15-08-2020 14:00 Serie 4 Ålholm IF Store Lyngby IF 11 Dommer LU + Udvikler opv
652864 Man 17-08-2020 19:00 8-M+40 2 - Efterår Ålholm IF Ølsted IF John Ibsø  2
723523 Ons 19-08-2020 18:45 Seriepokalen 20/21 Ålholm IF (S4) Ølsted IF (S3) 01 Dommer LU opv
699598 Tor 20-08-2020 18:00 U14 Piger Liga 2 (07) efterår FIF/Ålholm LSF 01 Dommer LU opv
652549 Tor 20-08-2020 18:30 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (2) Lyngby Statsskole FK DBU dommerhjælp 1
660939 Lør 22-08-2020 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Ålholm IF Humlebæk BK DBU dommerhjælp 2
622872 Søn 23-08-2020 12:00 Serie 5 - Efterår Ålholm IF Helsingør IF Fodbold 11 Dommer LU + Udvikler opv
654353 Tir 25-08-2020 18:30 U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Ålholm IF IF Bytoften John Ibsø  1
639016 Lør 29-08-2020 10:00 U14 Drenge 3 (07) Efterår Ålholm IF Taastrup FC Ove Kristiansen opv
612917 Lør 29-08-2020 14:00 Serie 4 Ålholm IF VTF (Vejby/Tisvilde)  11 Dommer LU + Udvikler opv
652446 Søn 30-08-2020 11:00 U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Ålholm IF Nødebo IF DBU dommerhjælp 2
652446 Søn 30-08-2020 11:00 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (1) Lynge-Uggeløse IF John Ibsø  1
652875 Man 31-08-2020 18:45 8-M+40 2 - Efterår Ålholm IF Mårum IF John Ibsø  2
597182 Tir 01-09-2020 18:00 Ungdomspokalen U14 Piger (07) 20/21  FIF/Ålholm (Liga2) FC Helsingør (Liga1) 02 Dommertrio LU opv
699611 Tor 03-09-2020 18:00 U14 Piger Liga 2 (07) efterår FIF/Ålholm B 1908 01 Dommer LU opv
652558 Tor 03-09-2020 18:30 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (2) Glostrup 95 DBU dommerhjælp 1
660949 Lør 05-09-2020 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Ålholm IF Oversidder DBU dommerhjælp 2
635578 Lør 05-09-2020 14:00 U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Ålholm IF Bagsværd BK 01 Dommer LU opv
652449 Søn 06-09-2020 11:00 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (1) Hundested IK John Ibsø  1
622920 Søn 06-09-2020 12:00 Serie 5 - Efterår Ålholm IF Blistrup SI 11 Dommer LU + Udvikler opv
654366 Tir 08-09-2020 18:30 U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Ålholm IF Måløv BK John Ibsø  2
655275 Tir 08-09-2020 18:30 U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Ålholm IF Melby-Liseleje IF DBU dommerhjælp 1
699618 Tor 10-09-2020 18:00 U14 Piger Liga 2 (07) efterår FIF/Ålholm HB Køge Pigetalent 01 Dommer LU opv
652565 Tor 10-09-2020 18:30 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (2) B. 1973, Herlev DBU dommerhjælp 2
612929 Lør 12-09-2020 14:00 Serie 4 Ålholm IF Melby-Liseleje IF 11 Dommer LU + Udvikler opv
652885 Man 14-09-2020 18:00 8-M+40 2 - Efterår Ålholm IF Gørløse SI John Ibsø  1
639030 Lør 19-09-2020 10:00 U14 Drenge 3 (07) Efterår Ålholm IF FIF, Hillerød Ove Kristiansen opv
660961 Lør 19-09-2020 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Ålholm IF Allerød Fodbold Klub DBU dommerhjælp 2
635590 Lør 19-09-2020 14:00 U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Ålholm IF Espergærde IF 01 Dommer LU opv
622931 Søn 20-09-2020 12:00 Serie 5 - Efterår Ålholm IF Ramløse IF 11 Dommer LU + Udvikler opv
652891 Man 21-09-2020 17:45 8-M+40 2 - Efterår Ålholm IF Jægerspris IK DBU dommerhjælp 1
626951 Tor 24-09-2020 18:30 Serie 5 - Efterår Ålholm IF Melby-Liseleje IF 11 Dommer LU + Udvikler opv
652574 Tor 24-09-2020 18:30 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (2) Orient GI DBU dommerhjælp 1
655285 Lør 26-09-2020 13:00 U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Ålholm IF Brødeskov IF   2
613324 Lør 26-09-2020 14:00 Serie 4 Ålholm IF Frem Hellebæk (1) 11 Dommer LU + Udvikler opv
305319 Søn 27-09-2020 10:00 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Frederiksværk Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Egen Dommer 3
305320 Søn 27-09-2020 10:18 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 BFC Lundegården Ålholm IF Egen Dommer 3
305321 Søn 27-09-2020 10:36 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 BSF Frederiksværk Fodbold Klub Egen Dommer 3
305322 Søn 27-09-2020 10:54 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Hørsholm-Usserød IK BFC Lundegården Egen Dommer 3
652458 Søn 27-09-2020 11:00 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (1) Hillerød Fodbold John Ibsø  2
305323 Søn 27-09-2020 11:12 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Ålholm IF BSF Egen Dommer 3
305324 Søn 27-09-2020 11:30 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Frederiksværk Fodbold Klub BFC Lundegården Egen Dommer 3
305325 Søn 27-09-2020 11:48 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 BSF Hørsholm-Usserød IK Egen Dommer 3
622940 Søn 27-09-2020 12:00 Serie 5 - Efterår Ålholm IF Fremtidens Unge 11 Dommer LU + Udvikler opv
305326 Søn 27-09-2020 12:06 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub Egen Dommer 3
305327 Søn 27-09-2020 12:24 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 BFC Lundegården BSF Egen Dommer 3
305328 Søn 27-09-2020 12:42 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 27/9 Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF Egen Dommer 3
654380 Tir 29-09-2020 18:30 U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår Ålholm IF Farum BK John Ibsø  1
701519 Tor 01-10-2020 17:30 U14 Piger Liga 2 (07) efterår FIF/Ålholm Virum-Sorgenfri BK 01 Dommer LU opv
639097 Lør 03-10-2020 10:00 U14 Drenge 3 (07) Efterår Ålholm IF Oversidder Ove Kristiansen opv
635603 Lør 03-10-2020 13:30 U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Ålholm IF IF Skjold Birkerød  01 Dommer LU opv
382706 Søn 04-10-2020 10:00 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Frederiksværk Fodbold Klub BSV af 2016 Egen dommer 5
382707 Søn 04-10-2020 10:18 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF Egen dommer 5
382764 Søn 04-10-2020 10:36 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Virum-Sorgenfri BK (1) Frederiksværk Fodbold Klub Egen Dommer 5
382867 Søn 04-10-2020 10:54 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 BSV af 2016 Hørsholm-Usserød IK Egen Dommer 5
382868 Søn 04-10-2020 11:12 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Ålholm IF Virum-Sorgenfri BK (1) Egen Dommer 5
383070 Søn 04-10-2020 11:30 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Frederiksværk Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Egen Dommer 5
383071 Søn 04-10-2020 11:48 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Virum-Sorgenfri BK (1) BSV af 2016 Egen Dommer 5
383072 Søn 04-10-2020 12:06 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub Egen Dommer 5
383074 Søn 04-10-2020 12:24 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK (1) Egen Dommer 5
383075 Søn 04-10-2020 12:42 U10 pige 5-mands (11) 2-Efterårsserie 4/10 BSV af 2016 Ålholm IF Egen Dommer 5
652901 Man 05-10-2020 17:15 8-M+40 2 - Efterår Ålholm IF Lynge-Uggeløse IF John Ibsø  2
652584 Tor 08-10-2020 18:30 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (2) SIF Oldboys/Girls DBU dommerhjælp 2
661051 Lør 10-10-2020 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Ålholm IF Slangerup & Omegn IF DBU dommerhjælp 1
655295 Lør 10-10-2020 13:00 U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår Ålholm IF Kr. Værløse IF John Ibsø 1
613536 Lør 17-10-2020 14:00 Serie 4 Ålholm IF IS Skævinge 11 Dommer LU + Udvikler opv
635614 Lør 24-10-2020 11:00 U19 Drenge 2 (02-03) Efterår Ålholm IF Lundtofte Boldklub 01 Dommer LU opv
701529 Lør 24-10-2020 13:00 U14 Piger Liga 2 (07) efterår FIF/Ålholm Herlufsholm GF 01 Dommer LU opv
652482 Søn 25-10-2020 11:00 8-M+32 2 - Efterår Ålholm IF (1) Ølsted IF John Ibsø  2
626962 Søn 25-10-2020 12:00 Serie 5 - Efterår Ålholm IF Fredensborg BI 11 Dommer LU + Udvikler opv