Kampplan med dommer efterår 2021

Kampplan med dommer

Bemærk : HUSK at tjekke i kluboffice/dbu om der er fundet en dommer,  hvis  dommerprofilen  er LU eller dommerhjælp, da der er mangel på dommere.

Ålholm hjemmekampplan med dommer efterår 2021 revideret 28-09-2021 rev 8
Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold S-nr Spillested Dommerprofil Dommer påsat bane
667593 Ons 29-09-2021 17:15 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) VTF (Vejby/Tisvilde)  1673 Ålholmskolen 03 Lokaldommer Ibsø opv
553133 Tor 30-09-2021 17:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Gundsømagle IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Ja 1
616231 Tor 30-09-2021 18:00 U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Brede IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Ja 2
199189 Søn 03-10-2021 11:00 U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Nej 1
774457 Søn 03-10-2021 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Ølsted IF 1673 Ålholmskolen 03 Lokaldommer Ove 2
556473 Man 04-10-2021 17:30 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Ølsted IF 1673 Ålholmskolen 03 Lokaldommer Ibsø 1
617851 Tor 07-10-2021 18:00 U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Nivå-Kokkedal FK 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej 2
669353 Lør 09-10-2021 10:00 Serie 6 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Tikøb IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
814956 Lør 09-10-2021 10:00 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 IS Skævinge Hundested IK (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814957 Lør 09-10-2021 10:00 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Frederiksværk Fodbold Klub Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860924 Lør 09-10-2021 10:00 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Blistrup SI Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860925 Lør 09-10-2021 10:00 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Store Lyngby IF Ålholm IF (3) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814959 Lør 09-10-2021 10:20 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Ålholm IF (2) IS Skævinge 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860927 Lør 09-10-2021 10:20 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Ålholm IF (1) Blistrup SI 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814958 Lør 09-10-2021 10:20 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hundested IK (1) Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860926 Lør 09-10-2021 10:20 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 IS Skævinge Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860928 Lør 09-10-2021 10:40 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Ålholm IF (3) IS Skævinge 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814960 Lør 09-10-2021 10:40 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hillerød Fodbold Hundested IK (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814961 Lør 09-10-2021 10:40 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hundested IK (2) Frederiksværk Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860929 Lør 09-10-2021 10:40 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hillerød Fodbold Store Lyngby IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814962 Lør 09-10-2021 11:00 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Ålholm IF (1) Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860930 Lør 09-10-2021 11:00 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Ålholm IF (2) Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814963 Lør 09-10-2021 11:00 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 IS Skævinge Frederiksværk Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860931 Lør 09-10-2021 11:00 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Blistrup SI Store Lyngby IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814964 Lør 09-10-2021 11:20 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hundested IK (1) Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814965 Lør 09-10-2021 11:20 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hundested IK (2) Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860932 Lør 09-10-2021 11:20 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 IS Skævinge Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860933 Lør 09-10-2021 11:20 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hillerød Fodbold Ålholm IF (3) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814966 Lør 09-10-2021 11:40 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Frederiksværk Fodbold Klub Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
814967 Lør 09-10-2021 11:40 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hundested IK (1) IS Skævinge 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860934 Lør 09-10-2021 11:40 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Store Lyngby IF Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860935 Lør 09-10-2021 11:40 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 IS Skævinge Blistrup SI 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
815161 Lør 09-10-2021 12:00 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Ålholm IF (2) Hundested IK (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860936 Lør 09-10-2021 12:00 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Ålholm IF (3) Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
860937 Lør 09-10-2021 12:00 U8 drenge 5-mands (14) 3 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Ålholm IF (1) Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
815160 Lør 09-10-2021 12:00 U9 drenge 5-mands (13) 2 - 9.oktober Medaljestævne Pulje 4 Hillerød Fodbold Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 3+4+2
996654 Lør 09-10-2021 14:00 Serie 4 Pulje 1 Ålholm IF (1) Hundested IK 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
489231 Søn 10-10-2021 10:00 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Ålholm IF (2) Brede IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489331 Søn 10-10-2021 10:00 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Virum-Sorgenfri BK AB 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489337 Søn 10-10-2021 10:25 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Brøndbyernes IF (2) Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489338 Søn 10-10-2021 10:25 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Brede IF Virum-Sorgenfri BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489340 Søn 10-10-2021 10:50 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Ålholm IF (2) Virum-Sorgenfri BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489339 Søn 10-10-2021 10:50 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner AB Brøndbyernes IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
487805 Søn 10-10-2021 11:00 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Nødebo IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
487806 Søn 10-10-2021 11:00 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489344 Søn 10-10-2021 11:15 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Brøndbyernes IF (2) Brede IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489349 Søn 10-10-2021 11:15 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner AB Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
846880 Søn 10-10-2021 11:25 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Ålholm IF (1) Nødebo IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
488555 Søn 10-10-2021 11:25 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489353 Søn 10-10-2021 11:40 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Virum-Sorgenfri BK Brøndbyernes IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489355 Søn 10-10-2021 11:40 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Brede IF AB 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
488556 Søn 10-10-2021 11:50 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Espergærde IF Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
488557 Søn 10-10-2021 11:50 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Nødebo IF Hørsholm-Usserød IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
382599 Søn 10-10-2021 12:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) Virum-Sorgenfri BK (3) 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
489361 Søn 10-10-2021 12:05 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Ålholm IF (3) Herlev IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489356 Søn 10-10-2021 12:05 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Brøndbyernes IF (1) Gladsaxe-Hero BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
488558 Søn 10-10-2021 12:15 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Ålholm IF (1) Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
488560 Søn 10-10-2021 12:15 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Espergærde IF Nødebo IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489367 Søn 10-10-2021 12:30 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner IF Skjold Birkerød  Brøndbyernes IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489374 Søn 10-10-2021 12:30 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Gladsaxe-Hero BK Ålholm IF (3) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
488561 Søn 10-10-2021 12:40 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
488722 Søn 10-10-2021 12:40 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Hillerød Fodbold Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489375 Søn 10-10-2021 12:55 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Herlev IF IF Skjold Birkerød  1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489377 Søn 10-10-2021 12:55 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Brøndbyernes IF (1) Ålholm IF (3) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489387 Søn 10-10-2021 13:20 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner IF Skjold Birkerød  Gladsaxe-Hero BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489404 Søn 10-10-2021 13:20 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Herlev IF Brøndbyernes IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489406 Søn 10-10-2021 13:45 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Ålholm IF (3) IF Skjold Birkerød  1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
489407 Søn 10-10-2021 13:45 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Gladsaxe-Hero BK Herlev IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemmehold 4+3
527143 Ons 13-10-2021 18:00 U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Nødebo IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej 2
451270 Lør 16-10-2021 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 03 Lokaldommer Ove 1
778205 Lør 16-10-2021 10:00 U14 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
781468 Søn 17-10-2021 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 03 Lokaldommer Ibsø 2
671139 Lør 23-10-2021 12:00 Serie 6 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Allerød Fodbold Klub (2) 1673 Ålholmskolen 03 Lokaldommer Ibsø opv
997159 Lør 23-10-2021 14:00 Serie 4 Pulje 1 Ålholm IF (1) Frederiksværk FK 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
385220 Søn 24-10-2021 12:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) Frem Hellebæk 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
667644 Søn 24-10-2021 14:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Hundested IK 1673 Ålholmskolen 03 Lokaldommer Ibsø opv
579129 Ons 27-10-2021 19:00 8-M+40 (Veteran) Pokal 21/22 Pulje 1 Ålholm IF (rk. 2) Frem Hellebæk (rk. 1) 1673 Ålholmskolen 03 Lokaldommer Ibsø 1
824526 Lør 30-10-2021 13:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) Kokkedal Lokal Fodbold 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
Felt med fed skrift er der ikke fundet dommer til , hold øje med  DBU systemet  om der kommer dommer på      



link til DBU kampplan i kluboffice