Kampplan med dommer efterår 2021

Kampplan med dommer
    Hjemmekampprogram med dommer Efterår 2021 revideret d: 15/7 2021  
Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold S-nr Spillested Dommerprofil Dommer påsat Bane
554738 Man 09-08-2021 19:00 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF FIF, Hillerød (3) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 1
526739 Ons 11-08-2021 18:00 U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF IF Skjold Birkerød  1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
552287 Tor 12-08-2021 18:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hundested IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 1
451162 Lør 14-08-2021 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Frem Hellebæk/Hornbæk IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
770018 Lør 14-08-2021 10:00 U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
667667 Lør 14-08-2021 12:00 Serie 6 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Torveparkens SK 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
776301 Søn 15-08-2021 10:00 U14 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Ja opv
773912 Søn 15-08-2021 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Tikøb IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 1
667513 Søn 15-08-2021 14:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Melby-Liseleje IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Ja opv
661635 Ons 18-08-2021 18:00 U14 Piger 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Nivå-Kokkedal FK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
609594 Tor 19-08-2021 18:00 U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ove 1
793496 Tor 19-08-2021 18:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) Farum BK  1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
150428 Lør 21-08-2021 10:30 U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Ålholm IF Helsinge Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
996031 Lør 21-08-2021 14:00 Serie 4 Pulje 1 Ålholm IF (1) Græsted IF 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
556296 Man 23-08-2021 19:00 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 1
526877 Ons 25-08-2021 18:00 U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Farum BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil  Ove  2
553108 Tor 26-08-2021 18:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 1
770028 Lør 28-08-2021 10:00 U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
996038 Lør 28-08-2021 12:00 Serie 4 Pulje 1 Ålholm IF (1) Frederikssund IK 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
776946 Søn 29-08-2021 10:00 U14 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Frem Hellebæk 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
667537 Søn 29-08-2021 12:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Frederikssund IK (1) 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
667680 Søn 29-08-2021 14:00 Serie 6 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) FC Rudersdal 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
527067 Ons 01-09-2021 18:00 U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Gilleleje FK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil  Ove  2
661643 Ons 01-09-2021 18:00 U14 Piger 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF IF Skjold Birkerød  1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 1
451178 Lør 04-09-2021 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Nivå-Kokkedal FK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil  Ove  2
776949 Lør 04-09-2021 10:00 U14 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Helsingør IF Fodbold 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
194514 Lør 04-09-2021 11:30 U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Ålholm IF Store Lyngby IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 1
774445 Søn 05-09-2021 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Gørløse SI 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil  Ove  2
907511 Søn 05-09-2021 12:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) FIF, Hillerød (2) 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
556322 Man 06-09-2021 18:30 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Slangerup & Omegn IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 1
613830 Tor 09-09-2021 18:00 U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hørsholm-Usserød IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
553119 Tor 09-09-2021 18:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Lyngby Statsskole FK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 1
770038 Lør 11-09-2021 10:00 U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Oversidder 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
668161 Lør 11-09-2021 12:00 Serie 6 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Snekkersten IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
773961 Lør 11-09-2021 13:30 U16 Piger 1 (06) Efterår Pulje 1 Ålholm/FIF Oversidder 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej NA
996600 Lør 11-09-2021 14:00 Serie 4 Pulje 1 Ålholm IF (1) FIF, Hillerød (1) 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
667563 Søn 12-09-2021 16:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Store Lyngby IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
661648 Ons 15-09-2021 18:00 U14 Piger 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 2
614163 Lør 18-09-2021 11:00 U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 1
197003 Lør 18-09-2021 10:30 U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Ålholm IF Slagslunde-Ganløse IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
982147 Søn 19-09-2021 12:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) Snekkersten IF 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
556457 Man 20-09-2021 18:00 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Gadevang IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 1
527122 Ons 22-09-2021 18:00 U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Frem Hellebæk/Hornbæk IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
770048 Lør 25-09-2021 10:00 U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF FC Rudersdal 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
451193 Lør 25-09-2021 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hørsholm-Usserød IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil  Ove  1
668826 Lør 25-09-2021 12:00 Serie 6 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Hørsholm-Usserød IK 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
996617 Lør 25-09-2021 14:00 Serie 4 Pulje 1 Ålholm IF (1) Kvistgård IF 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
667593 Lør 25-09-2021 16:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) VTF (Vejby/Tisvilde)  1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
777797 Søn 26-09-2021 10:00 U14 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Humlebæk BK 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
774454 Søn 26-09-2021 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Skibby IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
982520 Søn 26-09-2021 12:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) IF Bytoften (1) 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
661654 Ons 29-09-2021 18:00 U14 Piger 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 1
553133 Tor 30-09-2021 17:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Gundsømagle IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
616231 Tor 30-09-2021 18:00 U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Oversidder 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 1
770052 Lør 02-10-2021 10:00 U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Bagsværd BK 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
451196 Lør 02-10-2021 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil  Ove  2
199189 Lør 02-10-2021 11:30 U12 Drenge 3 8-mands (10) Efterår Pulje 2 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 1
774457 Søn 03-10-2021 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Ølsted IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
556473 Man 04-10-2021 17:30 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Ølsted IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 1
617851 Tor 07-10-2021 18:00 U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Nivå-Kokkedal FK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 2
669353 Lør 09-10-2021 10:00 Serie 6 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Tikøb IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
667621 Lør 09-10-2021 12:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Allerød Fodbold Klub (1) 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
996654 Lør 09-10-2021 14:00 Serie 4 Pulje 1 Ålholm IF (1) Hundested IK 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
489231 Søn 10-10-2021 10:00 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Ålholm IF (2) Brede IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
489337 Søn 10-10-2021 10:25 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Brøndbyernes IF (2) Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
489340 Søn 10-10-2021 10:50 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner Ålholm IF (2) Virum-Sorgenfri BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
489349 Søn 10-10-2021 11:15 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 5, 2 baner AB Ålholm IF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
846880 Søn 10-10-2021 11:25 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Ålholm IF (1) Nødebo IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
488556 Søn 10-10-2021 11:50 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Espergærde IF Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
382599 Søn 10-10-2021 12:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) Virum-Sorgenfri BK (1) 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
489361 Søn 10-10-2021 12:05 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Ålholm IF (3) Herlev IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
488558 Søn 10-10-2021 12:15 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Ålholm IF (1) Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
489374 Søn 10-10-2021 12:30 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Gladsaxe-Hero BK Ålholm IF (3) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
488561 Søn 10-10-2021 12:40 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 4, 2 baner Hørsholm-Usserød IK Ålholm IF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
489377 Søn 10-10-2021 12:55 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Brøndbyernes IF (1) Ålholm IF (3) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
489406 Søn 10-10-2021 13:45 U10 drenge 5-mands (12) 3-Efterårsserie 10/10 Pulje 6, 2 baner Ålholm IF (3) IF Skjold Birkerød  1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Hjemme hold  4+5
527143 Ons 13-10-2021 18:00 U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil DBU Dommerhjælp 1
778205 Lør 16-10-2021 10:00 U14 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
451270 Lør 16-10-2021 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil  Ove  1
661664 Søn 17-10-2021 11:00 U14 Piger 8-mands (08) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ibsø 2
781468 Søn 17-10-2021 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil  Ove  1
671139 Lør 23-10-2021 12:00 Serie 6 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Allerød Fodbold Klub (2) 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
997159 Lør 23-10-2021 14:00 Serie 4 Pulje 1 Ålholm IF (1) Frederiksværk FK 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
385220 Søn 24-10-2021 12:00 Serie 4 Pulje 2 Ålholm IF (2) Frem Hellebæk 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Nej opv
667644 Søn 24-10-2021 14:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Hundested IK 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej opv
578935 Ons 27-10-2021 19:00 8-M+32 (Old Boys) Pokal 21/22 Pulje 1 Ålholm IF (rk. 1) Oversidder 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej 1
579129 Ons 27-10-2021 19:00 8-M+40 (Veteran) Pokal 21/22 Pulje 1 Ålholm IF (rk. 2) Frem Hellebæk (rk. 1) 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Nej 2



link til DBU kampplan i kluboffice