Kampplan med dommer efterår 2022

Kampplan med dommer

Bemærk : HUSK at tjekke i kluboffice/dbu om der er fundet en dommer,  hvis  dommerprofilen  er LU eller dommerhjælp, da der er mangel på dommere.

Der kan altid komme ændringer, så husk at  tjekke DBU og Peter  før der aftales ændringer af hjemmekampe.


Ålholm hjemmekampplan med dommer efterår 2022          rev. 5.    den. 18-8-2022
Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold S-nr Spillested Dommerprofil Dommer påsat Bane
714901 Tor 18-08-2022 18:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hundested IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 2
703227 Lør 20-08-2022 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) FC Rudersdal 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ove Kristiansen 2
667259 Lør 20-08-2022 12:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Ølsted IF 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Klaus Elmo Petersen opv
668855 Ons 24-08-2022 18:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Store Lyngby IF 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU Kim Langkjær opv
689648 Tor 25-08-2022 18:00 U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Ålholm IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Kern Olesen 1
714906 Tor 25-08-2022 18:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dbu 1
656938 Lør 27-08-2022 14:00 Serie 3  Pulje 1 Ålholm IF (1) FIF, Hillerød 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Henrik Godiksen opv
915450 Søn 28-08-2022 10:00 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 BSF (1) Virum-Sorgenfri BK (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915451 Søn 28-08-2022 10:00 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Ølstykke FC BSF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915452 Søn 28-08-2022 10:20 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK (2) Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915453 Søn 28-08-2022 10:20 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Ålholm IF Bagsværd BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915454 Søn 28-08-2022 10:40 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK (1) Ølstykke FC 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915455 Søn 28-08-2022 10:40 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 BSF (2) Virum-Sorgenfri BK (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915456 Søn 28-08-2022 11:00 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Espergærde IF Ålholm IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915457 Søn 28-08-2022 11:00 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Bagsværd BK BSF (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
714999 Søn 28-08-2022 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Gadevang IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 2
721941 Søn 28-08-2022 11:00 U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Jyllinge FC 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 1
915458 Søn 28-08-2022 11:20 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 BSF (1) Ølstykke FC 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915459 Søn 28-08-2022 11:20 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK (1) BSF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915460 Søn 28-08-2022 11:40 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK (2) Ålholm IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915461 Søn 28-08-2022 11:40 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Espergærde IF Bagsværd BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915462 Søn 28-08-2022 12:00 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 BSF (1) Virum-Sorgenfri BK (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
915463 Søn 28-08-2022 12:00 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK (1) Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
658875 Søn 28-08-2022 12:00 Serie 3  Pulje 2 Ålholm IF (2) Espergærde IF 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Mollie Grønberg Petersen opv
915464 Søn 28-08-2022 12:20 U10 pige 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 2 Ølstykke FC Ålholm IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
715436 Man 29-08-2022 18:45 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Alsønderup SG&I 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil John Ibsø 2
529783 Tir 30-08-2022 18:00 Seriepokalen 22/23  Pulje 1 Ålholm IF Gilleleje FK (S3) 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU DBU opv
703283 Tir 30-08-2022 18:00 U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) AB 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ove Kristiansen 1
617718 Tor 01-09-2022 18:00 U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Gilleleje FK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Jan Løkkken 2
703236 Lør 03-09-2022 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Fredensborg BI 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ove Kristiansen 1
667328 Lør 03-09-2022 12:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Annisse IF 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
714916 Tor 08-09-2022 18:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF FIF, Hillerød 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 2
689853 Lør 10-09-2022 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Ålholm IF LSF (2) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil FAF 1
703243 Lør 10-09-2022 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) IF Skjold Birkerød 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Christer Petersson 2
656954 Lør 10-09-2022 14:00 Serie 3  Pulje 1 Ålholm IF (1) Lynge-Uggeløse IF 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
721951 Søn 11-09-2022 10:00 U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Melby-Liseleje IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 1
920333 Søn 11-09-2022 10:00 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Hundested IK Ålholm IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920334 Søn 11-09-2022 10:00 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK AB 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920335 Søn 11-09-2022 10:25 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920336 Søn 11-09-2022 10:25 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 AB Hundested IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920346 Søn 11-09-2022 10:50 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920344 Søn 11-09-2022 10:50 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Ålholm IF Bagsværd BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
715009 Søn 11-09-2022 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Skibby IK (1) 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 2
920348 Søn 11-09-2022 11:15 U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 AB Ålholm IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920349 Søn 11-09-2022 11:15 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Hundested IK Gladsaxe-Hero BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920350 Søn 11-09-2022 11:40 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920351 Søn 11-09-2022 11:40 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Ålholm IF Gladsaxe-Hero BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920352 Søn 11-09-2022 12:05 U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Bagsværd BK AB 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
920353 Søn 11-09-2022 12:05 U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 11/9 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Hundested IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil lokal dommer 3-4
Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold S-nr Spillested Dommerprofil Dommer påsat Bane
668865 Man 12-09-2022 18:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Blistrup SI 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU dbu opv
715455 Man 12-09-2022 18:15 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Slangerup & Omegn IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil John Ibsø 2
667345 Ons 14-09-2022 19:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Dalby IF / HFK fodbold 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
617738 Tor 15-09-2022 18:00 U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Farum BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Klaus Elmo Petersen 1
689856 Lør 17-09-2022 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Steen Lyngbye 2
703293 Søn 18-09-2022 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Kr. Værløse IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Kern Olesen 1
658891 Søn 18-09-2022 12:00 Serie 3  Pulje 2 Ålholm IF (2) Hornbæk IF 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
715461 Man 19-09-2022 17:45 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Mårum IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil John Ibsø 1
714926 Tor 22-09-2022 17:30 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Lyngby Boldklub 1921 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 2
703252 Lør 24-09-2022 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Brede IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ove Kristiansen 1
657321 Lør 24-09-2022 14:00 Serie 3  Pulje 1 Ålholm IF (1) Jyllinge FC 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler Christian Nanni opv
715019 Søn 25-09-2022 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Ølsted IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 2
721966 Søn 25-09-2022 11:00 U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF FFB 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 1
668875 Man 26-09-2022 18:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hundested IK 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU dbu opv
703459 Tir 27-09-2022 18:00 U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Ålholm IF (2) Slagslunde-Ganløse IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Kern Olesen 1
620061 Tor 29-09-2022 18:00 U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Bagsværd BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Klaus Elmo Petersen 2
689883 Lør 01-10-2022 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Ålholm IF FFB 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Ove Kristiansen 1
667357 Lør 01-10-2022 12:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF FIF, Hillerød 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
658903 Søn 02-10-2022 12:00 Serie 3  Pulje 2 Ålholm IF (2) Lundtofte Boldklub (1) 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
715473 Man 03-10-2022 17:15 8-M+40 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Jægerspris IK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil John Ibsø 1
714936 Tor 06-10-2022 17:00 8-M+32 1 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 2
689886 Lør 08-10-2022 10:00 U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 2 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Aksel B. Ravn 1
703262 Lør 08-10-2022 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 1 Ålholm IF (1) Lynge-Uggeløse IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil Kern Olesen 2
667382 Lør 08-10-2022 12:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF ORI-Fodbold 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
657334 Lør 08-10-2022 14:00 Serie 3  Pulje 1 Ålholm IF (1) FC Whop en Dei 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
715029 Søn 09-10-2022 11:00 8-M+32 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Sandbjerg BK 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 1
721989 Søn 09-10-2022 11:00 U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Store Lyngby IF 1673 Ålholmskolen 00 Ingen profil dommerhjælp 2
668969 Lør 15-10-2022 12:00 Serie 6 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF KBK Hillerød 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU dbu opv
658916 Søn 16-10-2022 12:00 Serie 3  Pulje 2 Ålholm IF (2) IF Skjold Birkerød (1) 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
667416 Lør 22-10-2022 12:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF FC Hornsherred 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv
657346 Lør 22-10-2022 14:00 Serie 3  Pulje 1 Ålholm IF (1) ORI-Fodbold 1673 Ålholmskolen 11 Dommer LU + Udvikler dbu opv