Kampplan med dommer

Kampplan med dommer (husk at tjekke med DBU/DGI)

Hjemmekampplan efterår 2017 Ålholmskolen

Kampnr Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold S-nr Spillested Dommerprofil bane Udehold omklædning
366472 Tor 21-09-2017 18:30 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Kvistgård IF 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 drenge
906483 Tor 21-09-2017 18:00 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Snekkersten IF 1673 Ålholmskolen Henrik Kullas opv drenge
663556 Lør 23-09-2017 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Rudersdal Boldklub 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 drenge
622167 Lør 23-09-2017 10:30 U12 Piger C 8-mands (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF HGI Hillerød Damer 1673 Ålholmskolen ÅIF 2 piger
902980 Lør 23-09-2017 12:30 Serie 5 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (1) Lynge-Uggeløse IF 1673 Ålholmskolen Ibsø opv drenge
621853 Søn 24-09-2017 10:30 U-10 Drenge C (08) - 8 mands Pulje 1 Ålholm IF Brede IF 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 drenge
917177 Søn 24-09-2017 11:00 8-M+32 (Old boys) 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF KBK Hillerød 1673 Ålholmskolen ibsø 2 drenge
918500 Man 25-09-2017 17:45 8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF FIF, Hillerød (2) 1673 Ålholmskolen Henrik Adamsen 2 drenge
697217 Ons 27-09-2017 18:00 U11 Piger 2 8-mands (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hornbæk IF 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 piger
905929 Lør 30-09-2017 10:00 U16 Drenge 2 (02) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hundested IK 1673 Ålholmskolen Denis Kücük opv drenge
622169 Lør 30-09-2017 10:30 U12 Piger C 8-mands (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Frederikssund FB 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 piger
902905 Søn 01-10-2017 12:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (2) Ølsted IF 1673 Ålholmskolen Mikkel Rosenlund opv drenge
921438 Tir 03-10-2017 17:30 U15 Drenge 8-mands (03) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Høsterkøb HF 2000 1673 Ålholmskolen Aksel B. Ravn 2 drenge
366927 Ons 04-10-2017 17:30 U12 Drenge 3 8-mands (06) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Melby-Liseleje IF 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 drenge
697220 Ons 04-10-2017 18:00 U11 Piger 2 8-mands (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Lyngby Boldklub 1921 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 drenge
663569 Lør 07-10-2017 10:00 U11 Drenge 3 8-mands (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Brede IF 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 drenge
902992 Lør 07-10-2017 12:30 Serie 5 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (1) Allerød FK 1673 Ålholmskolen Ibsø opv drenge
621859 Søn 08-10-2017 10:30 U-10 Drenge C (08) - 8 mands Pulje 1 Ålholm IF Snekkersten IF 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 drenge
917186 Søn 08-10-2017 11:00 8-M+32 (Old boys) 2 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF Hillerød Fodbold 1673 Ålholmskolen Ibsø 2 drenge
906494 Søn 08-10-2017 12:00 U15 Drenge 1 (03) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Oversidder 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU opv drenge
918510 Man 09-10-2017 17:15 8-M+40 (Veteran) 2 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF Oversidder 1673 Ålholmskolen 01 Dommer LU 2 drenge
905936 Lør 14-10-2017 10:03 U16 Drenge 2 (02) Efterår Pulje 1 Ålholm IF Lynge-Uggeløse IF 1673 Ålholmskolen Christian R. Vilhelmsen opv drenge
902998 Lør 14-10-2017 12:30 Serie 5 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (1) Humlebæk BK (2) 1673 Ålholmskolen Ibsø opv drenge
902968 Søn 22-10-2017 12:00 Serie 5 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (1) Hornbæk IF 1673 Ålhollmskolen John Ibsø opv drenge
697226 Ons 25-10-2017 17:30 U11 Piger 2 8-mands (07) Efterår Pulje 1 Ålholm IF IF Skjold Birkerød 1673 Ålholmskolen ÅIF 1 piger
902922 Søn 29-10-2017 12:00 Serie 5 - Efterår Pulje 1 Ålholm IF (2) Frederikssund IK 1673 Ålholmskolen John Ibsø opv drenge
903010 Lør 04-11-2017 12:30 Serie 5 - Efterår Pulje 2 Ålholm IF (1) Gørløse SI 1673 Ålholmskolen Ibsø opv drenge
Revideret 20/9 2017