Fordeling af omklædning sendes til træner i ugen op til kampen.
Kampplan for kampe på K1 kunstbanen på Hillerød Stadion vinter 23-24 | bane | |||||||||
Kampnr | Dag | Dato | Kl | Række | Pulje | Hjemmehold | Udehold | S-nr | Spillested | |
711823 | Søn | 12-11-2023 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Hillerød Fodbold | Ølstykke FC | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711824 | Søn | 12-11-2023 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ålholm IF | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
711825 | Søn | 12-11-2023 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ølstykke FC | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711826 | Søn | 12-11-2023 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Hillerød Fodbold | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
711827 | Søn | 12-11-2023 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Hillerød Fodbold | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711828 | Søn | 12-11-2023 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ølstykke FC | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
857518 | Lør | 18-11-2023 | 11:00 | Træningskamp U14 8-mands Pige | Pulje 1 | Ålholm IF (1) | Frederiksværk Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
713881 | Lør | 25-11-2023 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Ålholm IF | Hillerød Fodbold | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
713892 | Lør | 25-11-2023 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Frem Hellebæk | Allerød Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
713901 | Lør | 25-11-2023 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Hillerød Fodbold | Allerød Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
713903 | Lør | 25-11-2023 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Ålholm IF | Frem Hellebæk | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
713909 | Lør | 25-11-2023 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Ålholm IF | Allerød Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
713908 | Lør | 25-11-2023 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Hillerød Fodbold | Frem Hellebæk | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
107455 | Søn | 26-11-2023 | 11:00 | VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 | Pulje 1 | Ålholm IF | FC Rudersdal | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
618055 | Søn | 26-11-2023 | 12:00 | VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 | Pulje 1 | Ålholm IF | Lynge-Uggeløse IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1 |
857519 | Lør | 02-12-2023 | 11:00 | Træningskamp U14 8-mands Pige | Pulje 1 | Ålholm IF | Brede IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
512541 | Søn | 03-12-2023 | 10:00 | VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 | Pulje 1 | Ålholm IF | GVI | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
923206 | Søn | 03-12-2023 | 11:00 | VinterBOLD U-14 drenge 3 | Pulje 1 | Ålholm IF | FIF, Hillerød | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1 |
786279 | Søn | 03-12-2023 | 13:00 | VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 | Pulje 8 | Ålholm IF | Brøndbyernes IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
711909 | Lør | 09-12-2023 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Hillerød Fodbold | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711910 | Lør | 09-12-2023 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Frederikssund FB (1) | Frederikssund FB (2) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
711912 | Lør | 09-12-2023 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Hillerød Fodbold | Frederikssund FB (1) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711911 | Lør | 09-12-2023 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ålholm IF | Frederikssund FB (2) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
711914 | Lør | 09-12-2023 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ålholm IF | Frederikssund FB (1) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711913 | Lør | 09-12-2023 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Hillerød Fodbold | Frederikssund FB (2) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
582535 | Søn | 10-12-2023 | 11:00 | VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 | Pulje 1 | Ålholm IF | Brødeskov IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | k.1 |
923215 | Lør | 13-01-2024 | 11:00 | VinterBOLD U-14 drenge 3 | Pulje 1 | Ålholm IF | Humlebæk BK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | k.1 |
512571 | Søn | 14-01-2024 | 10:00 | VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 | Pulje 1 | Ålholm IF | Oversidder | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | o |
618062 | Søn | 14-01-2024 | 11:00 | VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 | Pulje 1 | Ålholm IF | FC Damsø | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1 |
952059 | Søn | 14-01-2024 | 13:00 | VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 | Pulje 8 | Ålholm IF | IS Skævinge | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
107464 | Søn | 21-01-2024 | 11:00 | VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 | Pulje 1 | Ålholm IF | Helsinge Fodbold | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
711958 | Lør | 27-01-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ålholm IF | Frederikssund FB (1) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711933 | Lør | 27-01-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Fredensborg BI | Farum BK (1) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
714133 | Lør | 27-01-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Fredensborg BI | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.1 |
714134 | Lør | 27-01-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Helsinge Fodbold | Frem Hellebæk | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.2 |
714136 | Lør | 27-01-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Fredensborg BI | Helsinge Fodbold | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711959 | Lør | 27-01-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Farum BK (1) | Frederikssund FB (1) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
711960 | Lør | 27-01-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Fredensborg BI | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.1 |
714135 | Lør | 27-01-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Ålholm IF | Frem Hellebæk | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.2 |
714138 | Lør | 27-01-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Ålholm IF | Helsinge Fodbold | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711961 | Lør | 27-01-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Fredensborg BI | Frederikssund FB (1) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
711962 | Lør | 27-01-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Farum BK (1) | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.1 |
714137 | Lør | 27-01-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Fredensborg BI | Frem Hellebæk | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.2 |
512578 | Søn | 28-01-2024 | 10:00 | VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 | Pulje 1 | Ålholm IF | IF Skjold Birkerød | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1 |
618067 | Søn | 28-01-2024 | 11:00 | VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 | Pulje 1 | Ålholm IF | Allerød Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
711982 | Lør | 03-02-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ålholm IF | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
714169 | Lør | 03-02-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Ålholm IF | Frederiksværk Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
714168 | Lør | 03-02-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Fredensborg BI | Hørsholm-Usserød IK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.1 |
711981 | Lør | 03-02-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Farum BK (1) | Ølstykke FC | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.2 |
711983 | Lør | 03-02-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ølstykke FC | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
711984 | Lør | 03-02-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Farum BK (1) | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
714170 | Lør | 03-02-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Hørsholm-Usserød IK | Frederiksværk Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.1 |
714171 | Lør | 03-02-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Fredensborg BI | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.2 |
714172 | Lør | 03-02-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Fredensborg BI | Frederiksværk Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
714173 | Lør | 03-02-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Hørsholm-Usserød IK | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
711985 | Lør | 03-02-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Farum BK (1) | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.1 |
711986 | Lør | 03-02-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 | Pulje 1 | Ølstykke FC | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2.2 |
582543 | Søn | 04-02-2024 | 11:00 | VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 | Pulje 1 | Ålholm IF | Helsinge Fodbold | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1 |
952069 | Søn | 11-02-2024 | 13:30 | VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 | Pulje 8 | Ålholm IF | Jægersborg BK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1 |
512587 | Søn | 25-02-2024 | 10:00 | VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 | Pulje 1 | Ålholm IF | Oversidder | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
925642 | Søn | 25-02-2024 | 11:00 | VinterBOLD U-14 drenge 3 | Pulje 1 | Ålholm IF | Nivå-Kokkedal FK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1 |
925648 | Lør | 02-03-2024 | 11:00 | VinterBOLD U-14 drenge 3 | Pulje 1 | Ålholm IF | Hørsholm-Usserød IK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1 |
582548 | Søn | 03-03-2024 | 11:00 | VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 | Pulje 1 | Ålholm IF | IS Skævinge | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1 |
937470 | Lør | 09-03-2024 | 11:00 | VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 | Pulje 1 | Ålholm IF | Snekkersten IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
618073 | Lør | 09-03-2024 | 13:00 | VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 | Pulje 1 | Ålholm IF | Farum BK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
129151 | Lør | 16-03-2024 | 11:00 | VinterBOLD U-14 drenge 3 | Pulje 1 | Ålholm IF | Allerød Fodbold Klub | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1 |
107532 | Søn | 17-03-2024 | 11:00 | VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 | Pulje 1 | Ålholm IF | Slangerup & Omegn if | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
618080 | Søn | 17-03-2024 | 12:00 | VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 | Pulje 1 | Ålholm IF | Virum-Sorgenfri BK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1 |
451316 | Lør | 23-03-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 | Pulje 2 | Virum-Sorgenfri BK | Lyngby Boldklub 1921 | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
451349 | Lør | 23-03-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 | Pulje 2 | BSF | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
714230 | Lør | 23-03-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Hørsholm-Usserød IK | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
714231 | Lør | 23-03-2024 | 10:00 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Humlebæk BK | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
714232 | Lør | 23-03-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Ålholm IF | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
714242 | Lør | 23-03-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Hørsholm-Usserød IK | Humlebæk BK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
451377 | Lør | 23-03-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 | Pulje 2 | Lyngby Boldklub 1921 | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
451378 | Lør | 23-03-2024 | 10:25 | VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 | Pulje 2 | Virum-Sorgenfri BK | BSF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
451379 | Lør | 23-03-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 | Pulje 2 | Virum-Sorgenfri BK | Ålholm IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
451434 | Lør | 23-03-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Piger 2 (14) 5:5 | Pulje 2 | Lyngby Boldklub 1921 | BSF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
714243 | Lør | 23-03-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Hørsholm-Usserød IK | Espergærde IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.1 |
714244 | Lør | 23-03-2024 | 10:50 | VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 | Pulje 4 | Ålholm IF | Humlebæk BK | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1.2 |
512597 | Søn | 24-03-2024 | 10:00 | VinterBold U11 Piger 3 (13) 8:8 | Pulje 1 | Ålholm IF | Hareskov IF | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.2 |
952087 | Søn | 24-03-2024 | 13:00 | VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 | Pulje 8 | Ålholm IF | Dragør BK (2) | 1253 | Hillerød Stadion Kunstgræs | K1.1 |
Bane navne: K1 er hele kunstbanen , k1.1 er den halve bane længst mod Gadevangsvej , k1.2 er den halvdel mod den anden kunstbane(K2) K1.1.2 der den halvdel l nærmes løbe banen K1.1.1er den halvdel nærmest frydenborgvej og endelig K1.2.2 der den halvdel l nærmes løbe banen K1.2.1 er den halvdel nærmest frydenborgvej | ||||||||||