Kampplan med dommer forår 2024

Hjemmekampplan Ålholm Fodbold forår 2024 rev  10-4-24
Kampnr Hjemmehold Udehold Spillested Spilletidspunkt Række Pulje Bane Dommerprofil Dommer
173188 Ålholm IF 1 Bagsværd BK Hillerød Stadion Kunstgræs 06-04-2024 12:00 Serie 3 Pulje 2 K1 11 Dommer LU + Udvikler DBU
162800 Ålholm IF Sigerslevøster IF Ålholmskolen 08-04-2024 18:30 8:8 M+40 2 - Forår Pulje 2 1 Udsat Klaus Elmo
351524 Hillerød Fodbold (1) Ålholm IF (1) Ålholmskolen 13-02-2024 10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 5 00 Ingen profil Nej
351525 Allerød Fodbold Klub (4) Gørløse SI (1) Ålholmskolen 13-02-2024 10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 4 00 Ingen profil Nej
351538 Hillerød Fodbold (3) Allerød Fodbold Klub (5) Ålholmskolen 13-02-2024 10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 2 00 Ingen profil Nej
351539 Gørløse SI (2) Hillerød Fodbold (4) Ålholmskolen 13-02-2024 10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 2 00 Ingen profil Nej
351540 Blovstrød IF Ålholm IF (2) Ålholmskolen 13-02-2024 10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 5 00 Ingen profil Nej
351541 Slangerup & Omegn IF Hillerød Fodbold (3) Ålholmskolen 13-02-2024 10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 4 00 Ingen profil Nej
351526 Lynge-Uggeløse IF Hillerød Fodbold (2) Ålholmskolen 13-02-2024 10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 2 00 Ingen profil Nej
351527 Gørløse SI (1) Hillerød Fodbold (1) Ålholmskolen 13-02-2024 10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 2 00 Ingen profil Nej
351529 Lynge-Uggeløse IF Allerød Fodbold Klub (4) Ålholmskolen 13-02-2024 10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 5 00 Ingen profil Nej
351542 Hillerød Fodbold (4) Blovstrød IF Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 4 00 Ingen profil Nej
351543 Allerød Fodbold Klub (5) Gørløse SI (2) Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 2 00 Ingen profil Nej
351528 Ålholm IF (1) Hillerød Fodbold (2) Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 2 00 Ingen profil Nej
351544 Ålholm IF (2) Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen 13-02-2024 11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 5 00 Ingen profil Nej
351545 Hillerød Fodbold (3) Gørløse SI (2) Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 4 00 Ingen profil Nej
351530 Gørløse SI (1) Ålholm IF (1) Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 2 00 Ingen profil Nej
351531 Hillerød Fodbold (1) Lynge-Uggeløse IF Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 2 00 Ingen profil Nej
351532 Hillerød Fodbold (2) Allerød Fodbold Klub (4) Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 5 00 Ingen profil Nej
351546 Blovstrød IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 4 00 Ingen profil Nej
351547 Allerød Fodbold Klub (5) Hillerød Fodbold (4) Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 2 00 Ingen profil Nej
351535 Ålholm IF (1) Lynge-Uggeløse IF Ålholmskolen 13-02-2024 11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 2 00 Ingen profil Nej
351548 Gørløse SI (2) Ålholm IF (2) Ålholmskolen 13-02-2024 11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 5 00 Ingen profil Nej
351549 Blovstrød IF Hillerød Fodbold (3) Ålholmskolen 13-02-2024 11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 4 00 Ingen profil Nej
351536 Hillerød Fodbold (2) Gørløse SI (1) Ålholmskolen 13-02-2024 11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 2 00 Ingen profil Nej
351537 Allerød Fodbold Klub (4) Hillerød Fodbold (1) Ålholmskolen 13-02-2024 11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 16 2 00 Ingen profil Nej
351550 Hillerød Fodbold (4) Ålholm IF (2) Ålholmskolen 13-02-2024 12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 2 00 Ingen profil Nej
351596 Slangerup & Omegn IF Allerød Fodbold Klub (5) Ålholmskolen 13-02-2024 12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 17 2 00 Ingen profil Nej
530486 Ålholm IF B. 82, Virum Hillerød Stadion Kunstgræs 15-04-2024 18:30 Serie 6 - Forår Pulje 1 opv 00 Ingen profil Klaus Elmo
359967 Ålholm IF Frederikssund FB Ålholmskolen 17-04-2024 17:30 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2 1 03 Lokaldommer John Ibsø
775245 Ålholm IF IF Skjold Birkerød Ålholmskolen 17-04-2024 18:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1 opv 18 Dommer LU + Vejleder DBU
935014 Ålholm IF BSF Ålholmskolen 18-04-2024 17:00 U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1 1 00 Ingen profil Ove Kristiansen
996787 Ålholm IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen 18-04-2024 19:00 8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1 2 00 Ingen profil Ove Kristiansen
135788 Ålholm IF Helsingør IF Fodbold Ålholmskolen 21-04-2024 12:00 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU
162806 Ålholm IF Alsønderup SG&I Ålholmskolen 22-04-2024 19:00 8:8 M+40 2 - Forår Pulje 2 2 00 Ingen profil Klaus Elmo
933919 Ålholm IF Farum BK Ålholmskolen 25-04-2024 16:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1 1 03 Lokaldommer Ove Kristiansen
810619 Ålholm IF B. 1973, Herlev Ålholmskolen 25-04-2024 17:00 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1 2 03 Lokaldommer Helle Castberg
184300 Ålholm IF 1 Lundtofte Boldklub Ålholmskolen 27-04-2024 14:00 Serie 3 Pulje 2 opv 11 Dommer LU + Udvikler DBU
425354 Ålholm IF Gadevang IF Ålholmskolen 28-04-2024 11:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2 1 00 Ingen profil Klaus Elmo
168901 Ålholm IF 2 Hundested IK Ålholmskolen 28-04-2024 12:00 Serie 3 Pulje 1 opv 11 Dommer LU + Udvikler DBU
324444 Ålholm IF Hillerød Fodbold Ålholmskolen 29-04-2024 17:30 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1 1 03 Lokaldommer Kern Olesen
530502 Ålholm IF Blistrup SI Ålholmskolen 29-04-2024 18:45 Serie 6 - Forår Pulje 1 opv 00 Ingen profil Klaus Elmo
360013 Ålholm IF Slagslunde-Ganløse IF Ålholmskolen 01-05-2024 17:30 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2 1 03 Lokaldommer John Ibsø
780841 Ålholm IF Snekkersten IF Ålholmskolen 01-05-2024 18:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU
396229 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub Ålholmskolen 02-05-2024 17:45 U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1 2 00 Ingen profil John Ibsø
734871 Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub Ålholmskolen 02-05-2024 18:00 U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 1 1 00 Ingen profil Ove Kristiansen
135797 Ålholm IF Værløse BK Ålholmskolen 05-05-2024 12:00 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU
556131 Ålholm IF Gadevang IF Ålholmskolen 06-05-2024 19:00 8:8 M+40 2 - Forår Pulje 2 2 00 Ingen profil Klaus Elmo
811062 Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen 07-05-2024 18:00 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1 2 03 Lokaldommer Kern Olesen
997372 Ålholm IF Gurre IK Ålholmskolen 07-05-2024 19:00 8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1 2 01 Dommer LU Kern Olesen
184898 Ålholm IF 1 Farum BK 1 Ålholmskolen 11-05-2024 14:00 Serie 3 Pulje 2 opv 11 Dommer LU + Udvikler DBU
432663 Ålholm IF Gørløse SI Ålholmskolen 12-05-2024 11:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2 1 00 Ingen profil Flemming Lindemann
168925 Ålholm IF 2 Ølsted IF Ålholmskolen 12-05-2024 12:00 Serie 3 Pulje 1 opv 11 Dommer LU + Udvikler DBU
360109 Ålholm IF Farum BK Ålholmskolen 15-05-2024 17:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2 1 03 Lokaldommer John Ibsø
933913 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub Ålholmskolen 15-05-2024 17:15 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1 1 03 Lokaldommer FAF
792203 Ålholm IF Farum BK Ålholmskolen 16-05-2024 16:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1 2 03 Lokaldommer Ove Kristiansen
349798 Ålholm IF FC Dunav Ålholmskolen 16-05-2024 19:00 8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1 2 01 Dommer LU Kern Olesen
168948 Ålholm IF 2 Helsinge Fodbold Ålholmskolen 17-05-2024 18:00 Serie 3 Pulje 1 opv 11 Dommer LU + Udvikler DBU
732897 Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen 18-04-2024 11:00 U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 1 2 00 Ingen profil John Ibsø
432675 Ålholm IF FC Galaksi Ålholmskolen 19-05-2024 11:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2 1 03 Lokaldommer Flemming Lindemann
325596 Ålholm IF Allerød Fodbold Klub Ålholmskolen 19-05-2024 11:00 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1 2 03 Lokaldommer John Ibsø
782518 Ålholm IF Virum-Sorgenfri BK Ålholmskolen 22-05-2024 18:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU
556138 Ålholm IF Ramløse IF Ålholmskolen 22-05-2024 19:00 8:8 M+40 2 - Forår Pulje 2 2 00 Ingen profil John Ibsø
935747 Ålholm IF BSF Ålholmskolen 23-05-2024 16:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1 03 Lokaldommer John Ibsø
811092 Ålholm IF Hareskov IF Ålholmskolen 23-05-2024 17:30 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1 1 03 Lokaldommer John Ibsø
396255 Ålholm IF Hørsholm-Usserød IK Ålholmskolen 23-05-2024 17:30 U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1 2 03 Lokaldommer Ove Kristiansen
742988 Ålholm IF Hundested IK Ålholmskolen 23-05-2024 18:30 U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 1 2 03 Lokaldommer Ove Kristiansen
184910 Ålholm IF 1 Brede IF Ålholmskolen 25-05-2024 14:00 Serie 3 Pulje 2 opv 11 Dommer LU + Udvikler DBU
173040 Ålholm IF 2 Hørsholm-Usserød IK Ålholmskolen 26-05-2024 12:00 Serie 3 Pulje 1 opv 11 Dommer LU + Udvikler DBU
135807 Ålholm IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen 26-05-2024 14:00 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU
327023 Ålholm IF Humlebæk BK Ålholmskolen 27-05-2024 17:00 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1 1 03 Lokaldommer Flemming Lindemann
530571 Ålholm IF Snekkersten IF 1 Ålholmskolen 27-05-2024 19:00 Serie 6 - Forår Pulje 1 opv 00 Ingen profil Klaus Elmo
782524 Ålholm IF Gilleleje FK Ålholmskolen 29-05-2024 18:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU
742991 Ålholm IF Frederikssund FB Ålholmskolen 30-05-2024 18:00 U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 1 2 00 Ingen profil Flemming Lindemann
349838 Ålholm IF Humlebæk BK Ålholmskolen 30-05-2024 19:00 8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1 2 00 Ingen profil Ove Kristiansen
549867 Ålholm IF AB Ålholmskolen 02-06-2024 11:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2 1 00 Ingen profil Flemming Lindemann
135813 Ålholm IF FC Hornsherred Ålholmskolen 02-06-2024 12:00 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU
327027 Ålholm IF Annisse IF Ålholmskolen 03-06-2024 17:30 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1 2 03 Lokaldommer Kern Olesen
556143 Ålholm IF Ølsted IF Ålholmskolen 03-06-2024 19:00 8:8 M+40 2 - Forår Pulje 2 1 00 Ingen profil Kern Olesen
360130 Ålholm IF Hillerød Fodbold Ålholmskolen 05-06-2024 17:45 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2 1 03 Lokaldommer John Ibsø
396266 Ålholm IF FIF, Hillerød Ålholmskolen 06-06-2024 17:00 U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 1 2 00 Ingen profil Ove Kristiansen
349863 Ålholm IF Espergærde IF Ålholmskolen 06-06-2024 19:00 8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1 2 00 Ingen profil Ove Kristiansen
530667 Ålholm IF VTF (Vejby/Tisvilde) 2 Ålholmskolen 10-06-2024 19:00 Serie 6 - Forår Pulje 1 opv 00 Ingen profil Flemming Lindemann
162514 Ålholm IF FC Rudersdal Ålholmskolen 12-06-2024 18:30 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2 2 00 Ingen profil John Ibsø
743182 Ålholm IF Helsinge Fodbold Ålholmskolen 13-06-2024 18:30 U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 1 2 00 Ingen profil Ove Kristiansen
792216 Ålholm IF Virum-Sorgenfri BK Ålholmskolen 15-06-2024 10:00 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1 1 03 Lokaldommer John Ibsø
836369 Ålholm IF IF Bytoften Ålholmskolen 15-06-2024 11:00 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1 2 03 Lokaldommer John Ibsø
783724 Ålholm IF Helsingør IF Fodbold Ålholmskolen 15-06-2024 12:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU
173058 Ålholm IF 2 Humlebæk BK Ålholmskolen 15-06-2024 14:00 Serie 3 Pulje 1 opv 11 Dommer LU + Udvikler DBU
135823 Ålholm IF Lundtofte Boldklub Ålholmskolen 15-06-2024 16:00 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1 opv 01 Dommer LU DBU